Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn Bedduaları

+2
Hatake Kakashi
Haku
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Msn Bedduaları - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 17:06

https://www.youtube.com/watch?v=UTtI5r9NF1o
bu ilk part.çok süper kavgaları falan.naruto sakura gruba girdi diye seviniyo.ayağa kalkıo.sakura çöküyo.sonra sasuke giriyo naruto çöküyo sakura çıldırıyo.ino da deliriyo.onun da laci kızın da grupları çok kötü çünkü.hehehe
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 17:09

izlememe gerek kalmadı gibi oldu RazzVery Happy:D
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 17:11

asıl kızmıu sölemedim yaa.sasuke ile naruto...Very Happy
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 14:50

pzuhahaha ben 16. bölümdeyim maaselef yasılılar falan filan.... Ama Haku'yu bi bölümde naruto kız sanıo hatta aa sakuradan da güselmiş filan deo Very Happy:D:D:D soora haku giderken narutoya ben erkeğim deo naruto da hönk olup kalıo Very Happy:D:D:D:D
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 16:51

heheheh.aynen öle olcak burdada:P ben pek izleyemiorm yaaa:(
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 23:38

Temari of the Sand demiş ki:
pzuhahaha ben 16. bölümdeyim maaselef yasılılar falan filan.... Ama Haku'yu bi bölümde naruto kız sanıo hatta aa sakuradan da güselmiş filan deo Very Happy:D:D:D soora haku giderken narutoya ben erkeğim deo naruto da hönk olup kalıo Very Happy:D:D:D:D

muhahaha koptum valla bende izliicem o bölümü kötü olmuş çocuğa yavv ıyy düşünsene kız sandığın erkeke çıkıyo bide utamadan söylüyor neyseki ben baştan söyledim beni erkek sanan kız çıkmadı cheers ^^

ama bi forumda birisi beni erkek sanmıştı soruyodu sen niye kız karekter aldın erkek olman gerkmiyormu diye kalmıştım öyle Laughing Laughing Laughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 16:03

puhahaha.ben hiç öle bi sorun yaşamadım.benim avatarlar genelde ben kızım diye bağırır.bi kere hinataya sordum kız mısın yoksa ingilizcen mi kötü diye puhahahah:))
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 17:51

kzm benimkide erkeğe benzemiyordu sence lady erkeğe benziyormuuydu tmm davranışıma bişi diyememebiraz kaba bir karekterdi ama herhalde iyi bir oyuncuyum

ama çocuğun ilk sitesiymiş aynyn şöyle
''sen niye kız karekter canlandırıyorsun''
Ben''niyeki erkekemi olmm gerek''
Şahıscık''ee evet yani erkekedeğilmisin''
Ben'saçmalama öylemi duruyorum''
Şahıs''hayır ama hiç kız rpciye rastlamamıştım''
Ben''hııı ben bir sürü tanıyorum nasıl rastlamadınki''
Şahıs''bilmem ilk sitem daha''

kaldım öyle ama varya salakmıdır nedir çok moralimi bozdu önüme gelene soruyordum ben erkeğemi benziyorum diye:cry:Laughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:05

edit edit edit

En son tarafından Perş. Nis. 26 2007, 18:18 tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:16

muhahahah ^^... iyi taktik ben olsam öldürürdüm herhalde yada zeke şikayet ederdim ustaa bu adam beni öptü zek: kim ooo uleeeyn yakarım ortalığı kimse bnm adamımı öpemez

bu arada kimmiş o sapık keşke daha acı verici bişi deseydin mesela gayim ama kız rpsi yapıyorum puhahahha daha yiyi olurdu ^^
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:18

ne biliym çok şaşırmıştım...peter parkerdı galiba..neyse editleyelim de görmesinler
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:28

ben editlemiycem muhahaha intakm böyle alınır yani başınıza gelirse taktik olsun sırf kızlara değil erkekelere flnda LaughingLaughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:31

ya editle noolur canım...ölürüm bak resil olurum.hem neyin intikamı.kardeşini öldürdüm diye mi Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:40

ne alaka yaa yazdığımı okumuyormusun sende hee :?
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:44

anlamadım...okudum ama yaaa.neyse sen sil de anlat:)
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:49

nese çıkıyorum ben sonra anlatırım hade bye Very Happy
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:56

hady bye...ben de heroesa bakıcam izleyemedim..

Msn Bedduaları
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2