Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Msn Bedduaları

+2
Hatake Kakashi
Haku
6 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 15:06

1- Netten 5 GB’lik bir dosya indirirken, bitmesine iki dakika kala elektrikler kesile de mosmor ol inşallah!
2- Chat yaparken kapı zilin çala!
3- Maus’unu kedi yesin!
4- İçtiğin çay klavyeye dökülsün!
5- Arama motorlarına giremeyesin!
6- Hitin düşsün, liste sonu ol!
7- Posta kutuna iki ay mail gelmesin!
8- Üç vakte kadar bağlantın kopsun inşallah!
9- Windowsun çöksün, msn’nen kopsun da ele güne muhtaç ol innnnşallah!
10- Kafana harddiskler kadar taş düşsün!
11- Kodlarını yanlış yazasın da web sayfası yapamayasın ya rabbim!
12- Askerliğini uzun dönem yapasın da, 18 ay nete bağlanamayasın!
13- 2 senedir yazmaya çalıştığın 500 sayfalık roman dosyana virüs girsin de, edebi hayatın bitsin! Smile)))

puhahah 12.ciye bayıldım cheers
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 15:50

Çok komik ya Very Happy:D
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 18:39

bencede Laughing

ama 12. bedduayı yenebilen birini tanıyorum askerde pc başında 18 ay geçiren off sınırsız net fln en iyi yanıda eğitim fln yok yane sadece pc ve ogame Laughing
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 20:02

4 numaara çay olmasa da cola, bira(canım çekti şimdi), nescafe filan dökülmüştür ama klavyede tık yok çalışıo gayet de güsel.. demekki neymişş klavyeleri ayda bi defa bira, cola, nescafelerle beslemek gerekiomuşş yazık zavallılara.... Very Happy
soora şahsen 7 numaranın olmasını büyük bi şekilde arzuluorum her gün 5-10 mail gelio hijbirini tam okuyamıodum artık bıraktım şimdi yaklaşık 450 yane maşl far okumadıım Very Happy
10 numara hard disk kadarsa küçük ööle kocaman bişi deil düşebilir ama o düseşn şeelerin hard disk olmasını tercih ederim Very Happy
12 numaraya gelince kız olduum için asker sorunum yok ama ben askere gitmeyi düşünüorum ama ben orda bişiyler yapar hallederim interneti Very Happy
13 numara sorun deil yeniden yazarım sadece ana konunn aklımda kalması yeter belki ikincisinde daa manyaq şeeler çıkartırım Very Happy.....
görüosunuz ne kadar optimist bi insanım Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 22:38

sana beddua işlemez sana şöyle kara büyü fln lazım Laughing
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: cvp   Msn Bedduaları Icon_minitimeCuma Nis. 20 2007, 23:55

bizim mouse kedi yiyebilir
https://narutorp.1forum.biz
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 00:00

Askerliğini uzun dönem yapasın da, 18 ay nete bağlanamayasın!

allah korusun Very Happy
http://www.bujinkanturkey.com
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 13:46

ben o işi halledenide tanıyorum adam askerlikte pc başı iş vermişler bütün askerlik boyunca eğitim fln yapmadan sadece ogame oynamış LaughingRazz
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 22:27

Haku demiş ki:
sana beddua işlemez sana şöyle kara büyü fln lazım Laughing
abi kara büyü demeyin ben voodoo hoodoo filan tırsarım hee... Very Happy:D:D bikaç wicca da tanıodum manyaqlar yhaa yin filan yapıolarmışş... :S:S:S:S
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 22:31

zuhahah soap büyüsü yapcam sana ^^
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 22:33

git yhaa... bende söölerim ashleeye sana bişiyler yapar Very Happy:D:D:D
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeC.tesi Nis. 21 2007, 22:36

bide şey var ya geçen biri tvde anlatırodu fasulye büyüsü böle şişeye fasulyeyle zeytin yağı koyup mezara ters dikiyorlarmış fasulye şişince sende gidiciymişin ama yemek tarifiyle karıştırmıştır diye güldüm ama gerçekmiş hee bi kadın çıktı anlatıyo
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 23:50

ben sıze bı tani ıslak kek tarifi versem buyu nıyetıne Very Happy
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 00:01

Haku demiş ki:
bide şey var ya geçen biri tvde anlatırodu fasulye büyüsü böle şişeye fasulyeyle zeytin yağı koyup mezara ters dikiyorlarmış fasulye şişince sende gidiciymişin ama yemek tarifiyle karıştırmıştır diye güldüm ama gerçekmiş hee bi kadın çıktı anlatıyo

bende bir sitede yapmıştım her şeyini yazıon ne zaman öleceğini sölüo
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 00:02

bana kaza falan dıodu heralde katana kazası Very Happy
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: cvp   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 00:05

hee evt evt öle bişi de vardı arkadaşa intihar çıkıo die intihar ediodu:D
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 15:42

ıyyy voodoo en tırsdıım şeelerden biridir... bide wicca arkilerim fardı bi ara.... onnar bayaa büyü filan yapıolardı bide ayin filan yapıolardı... böö bi de bana bikaç büyü fermişti bide bayaa annatmıştı.. soora o gece uyuyamamıştım... bide üstün the skeleton key'i isledim saten hoodoo'dan korkuodum daa da korkmaya başladım.. abi ruhunu bile deiştiriolar yha düşün yhaa... :S:S:S
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 15:49

ciddimisiniz??ben inanmam öle şeylere Razz
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:15

işte sorun orda hoodooo inanınca sana etki edio işte ve ben bi aralar bu hoodoo işeriyle bayaa uuraşmıştım ve ben acayip korkuorum pühüü... SadSadSadSad
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:21

biz zamanında ruh çağırırdık o kadar:)
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 18:54

Temari of the Sand demiş ki:
işte sorun orda hoodooo inanınca sana etki edio işte ve ben bi aralar bu hoodoo işeriyle bayaa uuraşmıştım ve ben acayip korkuorum pühüü... SadSadSadSad

puhahaah iskelet anahtarmı izledim onu yaa komikti yaşlı kadın bide adam böle kıza büyü yapıyolardı sen onda korktuysan oo işin zor senin alien
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 20:55

ehueh eondan korkmadım ama annattıı şeeler gerçek filmlerden korkmam da aynı olayların gerçek olduunu da bilince insan tırsıo bi de o akşam godsmack'ın büyüsünü dinnedim... heralde o kadar üst üste gelinje bu kadar etkiledi... :S:S:S:S heralde bunun için bu kadar tırsıom... gerçi film manyaq komikti bend islerken gülmüştüm ama biçok büyüyü bende gördüm... böö nese voodoo, hoodoo, wicca filan kapatalım bu konuları... Wink
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 22:23

kim korkmaz kızım büyüden sen benc euzak dur o kızlarda bak istersen metal şarkılar var büyü ve satanizmle ilgili yoksa arkilerin onlardanmı etkilerinoyr
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 16:50

puahhahaah şu anda 3. bölümü isliorm sakura ile i,no kavga ediyolar inonun yanına oturmak için..asonra naruto sakuraya bakıp kızarıyo.hanata narutoya bakıp.ilk bölümlerden itibaren herkes var yaaa.
Haku
Chuunin
Haku

Msn Bedduaları Empty
MesajKonu: Geri: Msn Bedduaları   Msn Bedduaları Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 17:01

heeeheh bende izlicem versene linkini

Msn Bedduaları
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki