Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Eğitim yeri

+5
Eiga
Hatake Kakashi
Uzumaki Naruto
Sasuke Uchiwa
Gaara Of The Desert
9 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 16:33

800 dmg
https://narutorp.1forum.biz
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 15:09

saol.
Eiga
Genin
Eiga

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 16:47

Ahaha 1000 dmg! Teşekkür ederim ^^
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 18:12

Bana bir eğitim daha.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 18:52

maçın bitsin öle ok dostum çok beklersen maçı veririm okey
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:04

hmm.ben deistiyorum.uydurcm bişiler
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:06

Very Happy eğitimini verem hemen eğitimsiz kalma bu öle hokagenin verdiği deil benim görevim Very Happy sakura sasukeye çiçek almış gidio biraz da önce koş yetiş geç onu al elinden çiçeğini git götür sasukeye:D
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:18

out:çok kötü bu :Sad((
in:ino ağacın dalına bağlanmış salıncakta oturmuş yavaşça sallanıyordu.ilerde yavaşça yürüyen pembe saçlı bir kız vardı.gülümsüyordu.yerlere bakıyordu sürekli.ino epk umursamadı.durup sururken kıza sataşacak değildi ya...giderken bir an için daha baktı ve o anda elinde duran bir demet çiçeği gördü.inonun siniri inanılmazdı.oturduğu yerden bir çırpıda kalktı ve çığlık attı:
sakuraa!!!!
sakura arkasını döndü.şaşırmıştı.ino kıza doğru ilerledi:
bu çiçek kime???
sakura:
şey bu..bir arkadaşım rahatsızlan...
ino kızın elindeki çiçeği aldığı gibi sakuranın kafasına geçirdi:
öyle kolay değil sakuracım...
ardından çiçeği yere bıraktı.sakura kavgaya hazırlanıyor gibiydi.ino sakuraya zehir gibi bir bakış attı.ardından çiçeği yerden alıp düzeltti:
sakın peşimden gelme...
ino hızlı adımlarla sasukenin yanına gitti.sasuke bir bankta oturmuş elindeki birşeyle oynuyordu.ino yanında bitiverdi:
sasuke!!!
sasuke yüzünde bezgin bir ifadeyle inoya döndü.ino ona arkasına sakladığı çiçekleri uzattı:
senin için aldım sasuke...
ino gülümsedi.sasukenin yüzündeki ifade geçmişti:
benim için mi?teşekkür ederim ino!
ino sasukeye yaklaştı ve sarıldı.ardından
birşey değil sasuke!!
diyerek arkasını döndü.salıncağına doğru yol aldı.yoldasakuraya rastladı ve pis pis sırıttı...
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:24

300 dmg

böle dandik bişi vedim çünkü daha ilk görevin sonra daha actionlı şeylerde vercem:D
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 16:29

bunu bile yapana kadar canım çıktı hiç kimseyi bilmiyorum:)bi de şimdi dmg eklicem uff
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 18:37

Ben naruto yu yendim sayılır bir bak istersen.Vede artık yeni eğitimimi verir misin ????
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 21:53

kakashi sen ılk anımeyı ogren abı sonra benı yen patlayıcı yazır benı etkılemedı bıle hem uzagım hemde yakın olsamda boss u etkılemıo o tur seyler dolayısıyla bana yaptgın dıger seyler gecersız sayılıyo Very Happy

ve garaa 3. kez arkadas benı yoketmeye calısıyo hala yokettıgını dusunuyo ama bısı yapamadı sanırım artık benım saldırı vurdu
http://www.bujinkanturkey.com
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 22:42

Naruto sırıtarak gelrek chuunin rutbesının yenı gorevını bekler.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Nis. 23 2007, 22:52

tayuya sakon jiroubau kidoumaru şehirden sakurayı kaçırarak gittiler amaçları seni yanlarına çağırıp yoketmek yanına 3 tane güvendiğin ninja(narutodan kendin seç onlarıda yönlendirebilirsin)yanına al ve onları yok edip sakurayı kurtar
Kankuro

Kankuro

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 12:51

BEnde eğitim istiom garaa mümkünse kanlı manlı olsun şöle biraz adam öldürek.
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 16:50

gaara ben de istiorum bi tane daha:):)ne iş olsa yaparım abi:D
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 18:49

kankuro kum köyünde garip bir çöl canavarı dolaşıo ve insanları öldürüo sen bu insanları kurtarmak için ava çıkıorsun fakat yanında kardeşlerin gaara ve temari yok bu canavarı yakala ve kankuro stiliyle:D

ıno'cum senin görevin hokage (senin köyünün başkanı) kazekageye(kum köyünün başkanı)önemli bir mesaj iletmeni istiyor ve eline bir kağıt veriyor kağıtı kimse görmemeli fakat yoluna planlarınızı öğrenmek isteyen
ninjalar var onları durdur
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 16:41

ya ben 10 sayfalık mesaj hazırladım ama sildim yanlışlıkla.ne olucak şimdi:(
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 16:43

ino hokagenin odasına girdiğinde endişeliydi.hıkage ona kağıdı verdi.giderken yolda birsürü kişiyle konuştu(diyaloglar da vardı)sonbra deavm etti.karşısına 3 ninja çıktı onlarla savaştı.zor da olsa yendi.mesajı iletti.sonra da bayıldı.özetle buydu ama uzun süre yazmaya uğraştım o sırada benim hesap logout oldu yaaa
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 16:53

ino hakagenin odasına girdiğide endişeliydi.hokage elinde bir kağıdı çevirip duruyordu.ino soğuk terler dökmeye başlamıştı.sonunda hakege ona kağıdı uzattı ve bu kağıdı kazekageye götürmesini söyledi.nerede olduğunu bilip bilmediğini sordu.ino başıyla onayladı.sonra hokage ona kağıdı okuymamasını ve okutmamasını , hiçkimseye nereye gittiğini söylememesini bunun bir sınav değil bir görev olduğunu ve sadece gerçek ninjaların yapabileceğini söyledi.ino kağıdı aldı ve yola koyuldu.yolda bir sürü kişi onunla konuştu.Hakura nereye gittiğini sordu.ino yürüyüşe gittiğini söyledi.hakura sırıttıve sasukeyi aramaya başladı.bir hocası nereye gittiğini sordu.ino yürüyüşe gittiğini söyledi.hoca bişey demedi.naruto nereye gittiğini sordu.ino narutoyu tersledi ve cevap vermedi.sonra yola koyuldu.yol çok uzundu.inonun köye varmasına yakınüç ninja saldırdılar.ino birinicisine bir bıçak fırlattı ve kolunu sıyırdı.ikincisinin zihininele geçirdi ve 3.ye saldırttı.bu sırada yaralı olan ona koştu.ino zihin bırakıp yaralıyı halletii.ikinciye bıçaklar fırlattı.onıu da etkisiz hal egetirdi.üçüncü ona saldırdı ve kolunu çizip mektubun yerini sordu.ino replecement ile ondan kurtuldu ve son kalan bıçağıyla onu da etkisiz hale getirdi.sonra yoluna devam etti.kazakagenin yanına varıp notu teslim etti.biraz konuştular.kagekaze ona dinlenmesini söyledi ama ino istemedi.sonra da oarada bayıldı...buı kısa bir özeti.çok daha uzundu bir sürü diyalog ve betimleme vardı.şimdilik bu akadar yazabiliyorum...Sad
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 17:11

dağıt 600'ü
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 17:46

sağol.ilk yazdığım çok güzeldi pek güzel olamadı bu çok özür...
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 21:40

Naruto sound 4'ın sakura'yı kacırdıgını ogrendıgınde adeta kapıyı kırarak hızla peslerıne dustu(fatua yı gonderırsınız).Sound 4 ın sakura dan ne ısteyecegını anlamıyordu ve nıye yaptıklarını ama bunu odiyeceklerdı.Naruto gece oldugunda hala peslerındeydı artık bıraz sakınlesmıstı.Gelırken kurenai-sasuke ve kakashi'de ona eslık etmıstı.Boyle bır goreve bır chuunin yetmıyecegını dusunmuslerdı haksızda sayılmazdı Sound 4'ın Lanet MUhru adı verılen cok guclu yaratıkımsı sealları vardı.Sonudan sound 4'ın ılk mola yerlerını buldular kakashi tuzakları etkısız hale getırırken kurena'ide dıkaktlıce ızlere baktı.İzler azeydı fazla uzaklasmıs olamazlardı,bunun uzerıen kakashi naruto'ya donerek 2000 clon yaratmalısın karsımızdakı adamlar cok guclu onları yenmek ıcın kurnaz olmalıyız dedı cıddı bır tonda,bunun uzerıne naruto ram halını alıp Naruto 2000 clon yarattı ve clonların hepsı henge ıle farklı farklı kısılere donustuler suan sankı konoha koyunun hepsı onlara savasa gelmsı ıbı duruyordu.Biranda 2004 kişi yokolarak ızlerın gosterdıgı yere dogru gıtmeye basladılar ve sonunda nehrın kenarında sound 4'u buldular.Sound fıve'a ılk 4 clon saldırdı adamlar sırıtarak 4'unu bır vurusta gerı dondurup saldırı pozısyonları ıle durarak gerıye donduler.Ama yuzlerındekı sırıtıs 2000 golge gorunce hafıf ındı 2000 kısıyle akatsukı'nı nbır adamı yalnız rahat olabılrıdı bu yuzden ilk sakon hafıfce arkadaslarına baktı ve gulerek Şuna bakın konoha kucuk bır kız ıcın gelmıs,jiroubau kızı tut,cocuklar cabuk sevıye 2 dedi ve bıranda seallar yukselmeye basladı ve anıden jiroubau yere vurmasıyla etrafı bır duman kapladı.Herkes saskınlıkla bakarken kakashi sharingan'ını actı ve bıranda onlara donerek saklanın dedı hızlıca.Duman arasından anıden agar cıkarak 8 kısıyı cektı ve ardından 3 yaratık ve iblis halındekı sound 4 fırladı.Naruto sok olmus bır sekılde onlara bakıyordu gozu hafıfce sasuke'ye kaydı oda nedense yavasca omzunu tutmustu acaba nıye.Hepsi kakashi'nin bir hareketiyle ormandan fırlayarak sound 4'e saldırdılar Kurenai Tayuya'yı,Sasuke Sakon'u almıs,Kakashi ise Jiroubou'yu almsıtı Naruto'ya ise Kidoumaru kalmıştı.2000 clon arasında anıden 4'ü olusarak 4'e ayrılıp onlara saldırdılar.Sound 4 ılk sasırmamıstı 2000 kısı arasında 4 eksık 4 fazla farketmezdı.Sakon sasuke ona saldırınca ılk sasırdı sharıngan'ı bu orıchımaru'nun bahsettıgı cvelıhat olmalıydı buraya gelmekle hata etmıstı cocuk.O sırada sakon dıkkatlıce clonlardan bırı yokolmadan once kacarken yakaladı ve pesınden gıdınce onun kage bunshin oldugunu anladı ve hızla dıgerlerıne bagırdı ama arkasını dondugunde bagırmak ıcın Tayıya'nın bır agaca baglandıgını gordu ve saskınlıkla agactan kurenai cıkıp ona hancerı sapladı.Tayuya işe yaramamıs kendı ılızyonunun sokuyla duserken Sakon dıgerlerıne seslendı.Ama anıden kafasının yanında bır acı hıssederek yana uctu sasuke kafasına vurmustu neysekı seal formundayken daha az zarar goruyordu.Bunun uzerıne sakon kardesı ıle bedenlerı ayırdı.Sakon ıkı taraftan sasuke'ye saldırınca sasuke ılk ne oldugunu sasırdı sagdakınden savunurken belındeki bır acıyla agaca uctu.Yavasca kalkerken goz ucuyla kakashi ve jiroubau'ya baktı kakashi jıroubauyu oldurelı cok olmustu bır toprak tabakası ıkıye ayrılmsı(raiki) bır sekılde jiroubau yuda ıkıye bolmustu ve kakashi naruto'ya yardıma gıtmıstı.Bu sıraa sakon'lar sasuke'ye odlurucu hameleyı yapmak ıcın gelıyorlardı am sasuke'ye vuracakları sırada ıkısıde gul yapraklarından bır hortumu nıcıne gırdı.lk sasuke saskın sekılde kalmsıken sonra yardıma gelen kurenai sensei'i farketti.Ama seal gucunden dolayı kurenai fazla dayanamıyordu bunun zuerıne gul hortumu ıcındekı sakonlara bakan sasuke hızlıca selallar yaptı ve Dragonfire teknıgı ıle hortumu sardı.Anıden kacamayan sakon'lar acı ıcınde yanarak yer dustuler ama sasuke ve kurenai2ninde gucu kalmamıstı,kiside kıpırdayamıyorlardı ve sasuke goz ucuyla naruto'ya baktı.

Naruto kidoumaru agı'yla agaclara rasında kıpırdamadan baygın sekılde duruyordu onu uykusundan kakashi'nin bagrısı uyandı.Naruto yavasca gozunu actıgında karsısında kakashi sensei dovusurken gordu kol ve bacaklarında derın sıyrıklar vardı ve agzından kan gelıyordu.Naruto hızlıca kurtulmaya calıstı ama aglar cok saglamdı one gerı gıdemıyordu.Bu sırada bır ok kakashi sensei'nin karnını hafıfce delerek onu yere yıktı naruto ofke ıle bagırmaya baslayrak kurtulmaya calıstı.Sonunda gulen kidoumaru yavasca ona baktıgında naruto'yu bır ofke kapladı ve bıranda tum bedenı donmus skeılde durdu ve naruto gozlerını kapadı zıhnınde karanlıktaydı yavasca bırsey fısıldadı ve basını yavasca kaldırıken cevresı kızıl bır alevle parladı ve aglar ınce ıp gıbı kopmaya basladı.Kidoumaru korku ıle kalmıstı yavasca Kyuubi diye fısıldadı ama naruto bırsey demedı sadece gozlerıne baktı ve anıden yokolarak onun yanında belırdı havada kısa bır sıcrayıs atarak havada kidoumaru'nun gogsune tekme attı.Kidoumaru tekmeyı tam farketmıstık ıanıden nehrın uzerıne uctu bu cocuk kımdı ne zaman chakra yı boyle kullanmayı ogrenmıstı bu cocuha yenılemezdı suyun uzerınde dururken naruto karsısında olustu kyuubi chakra durmustu ofke ıle ona bakarken Kidoumaru buyuk altın okunu olusturdu ve nısan alarak hoscakal anlamında naruto'ya baktı.Bu sırada kakashi naruto'ya bagırdı ve seallar bıtırdı anıden Water Dragon olustu ve kidoumaru'ya dogru yoneldı bu gorusu kapamıstı ok ejderin gogsunden gectı ve naruto'yu goremedıgınden ve chakra degısıklıgınden yararlanarak aruto havada donerek kactı ve hızlıca ejderın boynuna bındı.Su uzerınde yurume teknegını water dragon'da uygulayarak ustunde duruyordu sankı sorf yapıyo gıbıydı.Kidoumaru saskınlık ve korku ıcınde dona kaldı ve ejderha agzını acıp ona saldırırken 6 elıyle ejderı durdurmaya calıstı su ejderı kidoumaru'nun gucune dayanamamıstı yokolurken kidoumaru hafıfce cıldırmıs sekıdle bagırarak Kucuk ukela yavrtu tılkı son gucun bu muydu?.Ama daha bıtırmemıstıkı bıranda ejderın son yerınden elıdnen rasengan'la naruto cıktı.Kidoumaru saskınlıkla ona vurdu ama bıranda naruto shadow clon oalrak yokoldugu sırada ıkıncı bır clon kıdoumaru'nun vurmak ıcın kaymıs kolunu tuttu.Bu sırada asıl naruto cıkıp alttan kidoumaru'nun akrnına vurdu.Kidoumaru ılk dırenmeye calıstı ama sorna devam edemeden gokyuzune uctu ve sonra hızla suya duserek ıcıne gırdı ve yokoldu.Naruto daha fazla dayanamıcaktı tum clonlar yokolmsutu ve naruto'da tam suya duserken bırı hafıfce onu ttu arkasını dondugunde kakashi onu gıysısınden tutmustu.Yavasca ona goz kırptı ve kucagına alarak kıyıya cıkardı.Yarım saat ıcınde anbu ve medical nınja'lar gelrek onları tedavı ettıler ve sakura ıle gıttıler.
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 21:49

out benimki daha uzun Laughing hıh ^^ abi aşmışın hee
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

MesajKonu: cvp   Eğitim yeri - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 13:14

1200

Eğitim yeri
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-