Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Eğitim yeri

+5
Eiga
Hatake Kakashi
Uzumaki Naruto
Sasuke Uchiwa
Gaara Of The Desert
9 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 20:22

burdan eğitim alabilirsiniz hokage belirlenmeden önce ben eğitim vericem

https://narutorp.1forum.biz
Sasuke Uchiwa
Genin
Sasuke Uchiwa

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 20:26

eğitim salabilirmiyim.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 20:31

önemli yaşlı bir adamı kendi köyüne ve evine götür ama dikkat et bu adamı öldürmek isteyen kötü ninjalara dikkat et
Sasuke Uchiwa
Genin
Sasuke Uchiwa

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 21:34

Sasuke Naruto ve Sakura adamı gördüler ve çabucak evine doğru koştular fakat önlerine 10 ninja çıktı.Sasuke Lion C9ombo ile bir adamı hakladı.Naruto Multiple Shadow Clone Yapıp çoğalarak 3 adam daha hakladı.Sasuke Phoenix Fire ile 4 adamı daha zor da olsa hırpaladı ardından en güçlü saldırılarını kopyaladı.2 adamı öyle halledecekti ama halletmedi.Normal savaştı.Tekme attı adam eliyle tuttu.Yumruk attı adam eğildi ve ondan da kurtuldu .Adam her saldırısını savuşturyordu.Sasuke:"Bu kadar yeter.O adamı asla bizden alamayacaksınız ve öldüremeyeceksiniz!!"Adamlar dövüşlerine devam ettiler Sasuke yi hırpalayıp yere atmışlardı bile Naruto çok rahat idi bir adam daha halletmişti.Sakura gelmek istemişti ama yanında yaşlı adam oturuyordu.Onu yalnız bırakıp da gidemezdi.Başını belaya sokmak istemiyordu.Naruto yu da yere boylamışlardı ama Sasuke ortlıkta yoktu.Naruto bir anda yerin dibinden çıkıp bir adamın tam çenesine bir yumruk geçirdi adam sersemlemişti.Ama nAruto bu saldırıyı hızlı yapmadığı için durumu kötü değildi.Sasuke bir anda gökte belirdi onlara doğru aşağı geliyordu.Birden BBBBAAAAAAA!!!diye bir ses geldi 3 adamı halletmişti.Naruto nun sersemlettiği ve normal bir adamı kopyaladığı saldırıları kullanarak halletti.Oradan beraber kaçtılar ama yolda 15 tane daha güçlü ninja çıktı.SAsuke:"OFF.Yeter artık bıktım sizden hem arkadaşlarınızı demin hırpaladık sizi de hırpalamamızı istemiyorsanız yolumuzdan heöem çekilin yoksa sonunuz kötü olur."ADamlar tepki vermeden saldırıyordu.Sasuke durmadan alevler fırlatıyordu.Phoenix Fire ile saldırıyordu adamlar önce gerilediler Sasuke kendini daha da zorlayınca yere yığılı kaldılar 4 adam şimdiden halledilmişti bile.Ama Naruto zorlanıyordu.Demin o rahat idi şimdi o zorlanıyordu.Üstünlüğü ninjalar almıştı.Sasuke Naruto ya:"Heyyy!Burada bir adamı kurtarıyoruz canlan biraz,noluyor sana böyle."dedi ve Naruto bir anda daha iyi dövüşmeye başladı.Ama hala kaybediyordu.2 adama Rasengan yaptı 6 adam gitmişti geriye 9 adam kalmıştı.Naruto yere yığıldı.Sakura Onlara yardım etmek için yanlarına koştu.Güçlerini birleştirip çok güçlü saldırıalr yaptıalr ama buda yetmemişti Sasuke her adama Lion Combo yapıyordu bununla 3 adam daha halletti.Naruto ve Sakura 3 adamı uğraşarak yendiler.Mutluydular.Sadece bir anlık döndüklerinde adam yerinde yoktu adamı aramaya gittiler.Sasuke kısa süre önce bir ninja nın buradan geçtiğini kısa sürede hissetti.Adamı bulmuşlardı.Takım çalışması yaparak.Adamı bir gazaba uğratmak istiyorlardı.SAsuke, Sharingan-Controlled Triple Windmill Blades(450)yaparak ninjayı iplerle sararak bir ağaca bağladı.Naruto Rasenganı elinde toplayarak bekliyordu.Sakura ise en sert tekmesini yapıcaktı.Sasuke bir de Dragon Fire kullanarak alevler fışkırttı adam yanıyordu.Saldırı bitmeden Naruto Rasenganı adama vurdu.SAkura da tekmeyi hızlıca attı adam bir daha yerden kalkamadı yanmış ezilmiş bayılmış durumdaydı.Adamı çözerek evine bıraktılar.Sasuke Sakura ve Naruto çok yorularak okula döndüler
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 21:37

100 dmg paylaştır
Sasuke Uchiwa
Genin
Sasuke Uchiwa

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeÇarş. Nis. 11 2007, 21:41

hııı
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeCuma Nis. 13 2007, 16:37

Naruto buraya gelerek hokage'ye selam verır ve gorev odasına gırerek sırıtarak gorev ıstedıgını belırtır.
http://www.bujinkanturkey.com
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeCuma Nis. 13 2007, 16:38

Bende istiom.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeCuma Nis. 13 2007, 16:39

orochimarunun en alt seviyedeki yandaşlarından biri sürekli ninjalara zarar veiro ya evlerine ya ailelerine yada kendilerine bu adamı yen ne kadar alt kademe olsada bu da bir orochimaru yandaşı ve bir genin için zor bir rakip ama unutma yanında arkadaşların sasuke sakura ve kakashi var.

not=onlarıda yönlendir ama asıl işi sen yap
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeCuma Nis. 13 2007, 23:27

Kakashi'nin takımı toplanarak adamı yakalamak için plan yaptılar ayaklarına gelmelerını beklemıyorlardı yada normal bırı gıbı gıderek kendılerını tuzaga dusurmek.Bu yuzden adamın nınjalara cogunlukla saldırdıgı yerın yakınında durdular ve naruto 4 bunshin yaparak onları henge ile takımdakilerın goruntusunu verdi.Aralarına uzun mesfe koyarak clonlar onden yuruyerek gıderken onlar arakdan saklnarak gıdıyorlardı.Anıden patikada clonlar gıderken sagdan 10 ane kunai atıldı.Clonlar içgudusel olarak kacmak ıcın yana atlamıslardıkı bu sırada shurikenler geldı.Clonlar yıne kactılar ama bır tane kunai'ye patlayıcı azıt yapısmıstı patlamasıyla clonlar ucustular.Adam ortaya cıkarak yuzunde pis bir sırıtısla agır yara almıs cloara yaklasırken anıden clonların yokolmasıyla sasırrarak dona kaldı ve yerden kakashi cıkarak onu topraga cektı sımdı adamın sadece kafası dısardaydı.Naruto-Sakura-Sasuke etrafında dolanmısken adam hafıfce sırıttı ve suya donuserek yokoldu anlasılan bır su clonu yaratmıstı.Anıden her agactan kahkahalar geldı ve anıden asıl adam tepede olustu ve seallar yaparak onlara dogru katon grandfireball yaptı.Alevtopu onlara hızla gelırken sasuke sakura'yı,kakashi'de naruto'yu yana attılar kakashi hızla davranarak water elemantel water dragon olusturarak yndakı golden bır su ejderhası yaptı.İki element carpısırken yukarıya gıden duman adamı bır sureıgıne kor ettı.Bundan yararlanan sasuke hızla sıcradı ve adamın arkasında olusarak sag ayagıyla belıne tekme atmaya calıstı ama adam tekmeyi tutunca donerek sol ayagıyla tam boynuna vurdu.Adam hızla asagı dogru gıderken naruto 2 clon yarattı ve adam tam duserken asagıdan vurup onu tekrar havalandırdılar.Naruto tam arkadan vurucakken adam anıden ona dondu ve sırıtarak vahsı sekılde onun tekmesını tuttu ve havada onu cevırerek bır agaca fırlattı.Naruto acıyla agaca yapıstı ama duserken sasuke onu tutup yana koydu.Adam bu sefer ortalarındaydı ama hala sırıtıyordu.Naruto acıyla kalkarken hafifce kakashi'ye baktı kakashi onu anlamıs gıbı bazı seallar yaparak water dragon olusturdu ve adama yolladı adam sıcradı ve ters takla ıle ejderin tepesinden sıcrarken sakura sıcradı ve havadan ona vuracakken adam yana kactı.Sakura yere ınerken adama baktı ve adam daha ınmeden sasuke havada adamın akfasına yandan vurmaya calıstı.İki elle adam engellemesı uzerıne sasuke hızla egılerek alttan bır tekme ıle kesış yaptı.Adam bundan hafıf sıcrayarak kurtulurken sasuke hızla aparat gecırdı adam havaya kalkarken kakashi'de arkasından sıcrayıp adamın cenesıne ıkıncı bır vurusla dahada havalandırdı tam bu sırada naruto agactan havaya adama dogru fırladı ve havada 2000 clon yarattı.Anıden 2000 clon olustu ve anafor gıbı hepsi(ucgen seklını alarak) adamın karnına gırdı ve hepsi civi-anafor karısımı bu devasal vuru ıle adam yere cıvılendı.Cıkan tız ve dumar ardından naruto adamın oldugu cukura dogru sırıtarak bakmaya basladı.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeCuma Nis. 13 2007, 23:35

güzel güzel 350 dmg
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 13:24

Naruto 7. Takım'la beraber gelrek 2. gorev ıcın gorev odasına gırerek ortada ızın ıster.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 13:33

sarutabinin kıymetli bir mücevheri var .bunu onu çalan sound ninjalarından geri alcaksın ve hokagene götüreceksin basit bir görev şimdilk
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 18:25

Naruto ggece ormana gırerek adamların kamp alanını bulmustu.İyice gizlenerek cevreye baktı 2 ninja nobetteydi diger 4'ü ise ates etrafındaydı ve elmas ordaydı ellerınde ıncelıyordular.Biranda yavas bir ses adamalra seslendi ve genc bir kız adamların ortasına dustu(sexy skill) yavasca uzu nsarı saclı kız adamalra bakarak Affedersiniz biraz sakarım demıstı ama adamlar bunu duymuyorlardı bıle jutsu adamları kontrol altın almıs gıbıydı.Kız gıderek ortalarında durdu ve hafifce sırıttıktan sonra hafıfce elmasın oldugu torbaya uzandı ama adam anıden cekınce torbayı Cok kabasınız bayım dedı sesı naruto'nun sesıydı ve anıden adamların hayallerı uzerıne gelen saskınlıktan yararlanaran dirsegi ile arkasındaki adama vurdu ve sonra ahfifce egielrek donen bir tekme atarak elmaslı adamı ucurdu.Adam noldugunu anlammıslardı ama kendıne gelenler hızla zerıne atlarken naruto geriye sıcradı ve arkadan uzerıne atlayan adama geriye dogru havada parante atarak elmaslının uzerıne dusurdu.Adamlardan 2'si gitmişti 4'ü kalmıstı adamlar ofkeyle oa bakarken naruto hafıfce sırıtarak gercek halını aldı.Adamlar ılk ofkeyle ona baktılar ardından kunai'lerini cıkarak 4'e teksin ufaklık diyerek sırıttılar bunun uzerıne naruto kunai cıkardı ve bır daha dusun ıstersen demesi uzerıne adam 1 kunai ve bir cuce bızı mı yenıceksın demesınden sanıye gecmıstıkı anıden 6 clon adamların cevresınde olustu naruto sırıtarak 6'ya 4'sun cuce dıye sırıttı yavasca alayla.Normalde ust sevıye nınjalarla dalga gecmezdı ama bunlar sadece hırsızdılar.6 naruto anıden harekete gectıler ılk 5'i daha demn konusan adamı havaya atarken 5.'de adamın kaburgalarına vurarak onu yere ındırdı.Clonlardan bırı dusen adamdan cıkan elması tuttu ve seal yaparak duman oldu bunun uzerıne naruto havada kaptı ve bırseyı cebıne attı dıge elındede elmasla yere indi.Hafifce yere inerken clonlar yanıda olustu 1 adam korkuyla kacarken gerideki iki adam ona ofkeyle baktılar ve seallar yaptılar anıden toprak canlanaran camur topları atmaya basladı naruto yuzune carpan toplardan kacarken korkuyla yere dustu ve elması dusurdu ve clonlarda camur ıcınde 5 tarafa dagılıp kacıyorlardı.Sonunda gerıye kımse kalmamıstı naruto da gıtmıstı adamlar yavasca egılerek guelrek elması aldı ve naruto'Nun arkasından Bir daha hava atma velet dedi.Naruto hafıfce adamın gozunden kaybolurken alnından camuru yere atıp sırıttı ve adamın elındeki elmas henge etkisindeki bir clon oldugu anlasılacak skeılde bır dumanla yokolurken naruto yavasca gercek elması cıkardı cebıncen.Adam saskınlık ıcınde tıtreyen ellerıne ve bırde artık gıtmıs naruto'ya baktı ve yerı ofkeyle yumrukladı.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 18:28

400 dng
Eiga
Genin
Eiga

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 09:31

Eiga, yanında kimseye ihtiyaç duymadan binaya tek başına girer ve dolamaçlı yolları aşarak Hokage'nin yanına ulaşır. Kapıyı tıklatmadan önce üzerindeki ceketini düzenler, eliyle saçlarını hafifçe tarar. Nede olsa ilk izlenim bir Genin açısından önemlidir. Kendinden emin olarak kapıyı çalıp içeri girer;

-Rahatsız ettiğim için üzgünüm ama izninizle ilk görevimi istiyorum..

der kaba olmamaya çalışarak..
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 12:00

köyünüze 3 tane kenidini bepenmiş kum ninjası grldi ve planları hiçte iyi değil bunları durdur
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 13:47

benim eğitim noldu?
Eiga
Genin
Eiga

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 15:00

Eiga köyün boş sokaklarında aylak aylak dolaşıyordu.Az önce deniz kenarında bulmuş olduğu taşı havaya atıp-tutmak dışında birşey yapmıyordu. Dalgın bir vaziyette giderken köşenin ardında fısıltılar duydu. Önce yaramaz çocukların aralarında diğer arkadaşlarına kurdukları komplo gibi gelmişti. Ama herzaman sezgilerine güvenen Eiga, bunun hiçte masum bir saklambaç olduğunu sanmıyordu.
Elindeki taşı cebinin bir köşesine sıkıştırıp duvar köşesine yaklaştı. Yakınlaştıkça bazı kelimeleri daha iyi anlayabiliyordu. Seslere bakılırsa kendi yaşlarında 2 erkek, 1 kız vardı. Köşeden başını hafifçe uzattı. İlginç tiplere benziyorlardı ve köylerinden olmadıklarıda apaçıktı. Eiga gözlerini kısıp dikkatini odakladı. Giydikleri kıyafetlerden ve simgelerinden Kum Ninja'ları olduğu belliydi.

"Biz hazırız Mitsuo, dahi gidip şu moruğu pataklayalım!"
"Hayır Yamoto, sen dışarda çaylakları avlarken ben içeri girip ..."
"Hey! Durun orda bir gölge gördüm!"

"Ah.. Kahretsin!"

Eiga'nın dikkatsizliği büyük bir bilgiyi kaçırmasına sebeb olmuştu. Kendinden nefret ediyordu şu anda. Kum Ninja'ları teker teker Eiga'nın önüne dizilmişlerdi. Yüzlerini daha net görebiliyordu şimdi. Erkek olanlar iri yapılıydı ve görünüşe göre Eiga'ya ters bakanda sürünün başıydı. Kız ise Punk'lara benziyordu, file çoraplarıyla moda akımı başlatır gibiydi.

"Neyin peşindesiniz sizi kum kovaları!?"

Eiga herzamanki emir veren sesiyle. Ters bakan tip öne atıldı. Pis bir şekilde sırıtıyordu. Anlaşılan Eiga'nın onun dengi olabileceği düşüncesinde değildi.

"Asıl sen neyin peşindesin ufaklık?? Şimdi önümüzden çekil yoksa kumdan kalelerine elveda dersin.."

Eiga daha fazla zaman kaybedemezdi. Kalın kemerli mini eteğinin iç cebinde her zaman taşıdığı ufak bir bıçak bulundururdu. Elindeki tek silah buydu. Küçük olması Eiga'yı bağlamazdı, bu bıçakla kaç kişiyi pataklamıştı hatırlamıyordu. Bıçağının ucunu kaldırdı, tam elinin boyutuna göreydi, bıçağı kavradığında sadece ucu görünüyordu.

Gazlar dağılmaya başlayınca Eiga hedefi bulanıkda olsa görebiliyordu, elinde bıçağıyla koşarken eksikliği farketti. Normalde karşısında 3 bulanık insan silueti beklerken sadece 2 tane vardı. Eiga'dan soğuk terler indi, olduğu yerde durdu ve yavaşça arkasını döndü. Çetenin başı Eiga'nın arkasında dikilmişti ve elinde son derece keskin Kunai'sini taşıyordu.
Eiga'yı öldürmek istediğini anlamak zor olmazdı. Eiga son anda geri çekildi ama sağ yanağından derin bir darbe almıştı, bunu umursadığı pek söylenemezdi. Elindeki fırsatı kaçırmadı ve minik bıçağını Ninja'nın bacağına saplayıp çevirdi. Bıçağı içindeyken çevirmek uzun bir süre sakat kalmasını sağlardı.

Ele başı haykırarak geriye düştü. Eiga'nı akan kanı elinin tersiyle sildi. Arkasından gelen ayak seslerini net duyabiliyordu, gazlarda dağılmıştı zaten. Kız ve diğer iri çocuk aynı anda ellerindeki Kunai'lerle atılmışlardı

"Lotus!"

Eiga anında zıplayıp tepedeki ağaca çıkmıştı. Ama düşmanları bunun farkında değildi. Çünkü az önce Eiga'nın Illusion Harmony'siyle uğraşıyorlardı. Eiga ağaçtan aşağı bakarken düşmanları tam o anda İlizyon-Eiga'nın üzerine çullanmışlardı. Ama İlizyon anında duman olup uçtuğu için bıçakları yerde yatan ele başlarının kollarına saplanmıştı. Kız ve iri çocuğun şaşkınlıkları ele başının çığlıklarıyla korkuya dönüşmüştü.

Eiga kendini tutamayıp kahkahasını patlattı, ama Kum Ninja'ları şok yüzünden farkında değildiler. Eiga hızlı hamlelerle yere indi ve çete başının koluna saplanmış olan Kunai'yi acımadan çıkardı. El çabukluğuyla iri çocuğun bacağına sapladı. Tek Kunai ile iki kişiyi devirmişti. Sırıtarak kıza baktı, rengi atmıştı. Bunun işi kolay olurdu, az önce ağaca çıktığında yan bahçedeki çamaşır ipini çalmıştı. Sinsi sesiyle

"Ah tatlım.. Çorabın yırtılmış.."
"Seni adi s.rtük!"

dedi ve kızı itekledi. Kız ağaca kadar sürüklenmişti, hareket etmiyordu. Eiga çamaşır ipini kızın bedenine doladıktan sonra kalan ipi kalın bir dalın üzerine bağladı. Şimdi kız kolları havada asılı kalmıştı. Eiga kendiyle gurur duyuyordu. Ele başının yanında gidip bacağındaki minik bıçağını çıkardı. Etkisiz halde olduklarından emin olunca koşarak Hokage Binası'na girdi

"3 Kum Kovası yakaladım! Biri gelebilir mi!?"

Not: Naruto'daki kurguya bağlı kalmadım. Yani Kum Ninja'ları Gaara,Temari ve Kankuro değil. Alınmasınlar ^^
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 15:35

pzuahhaa yiyiki o kıuz ben deilim çorabımın yrlımasına hiç tahamil edemem ayrıja kardeşlerimi kimse deşemez... böö... Very Happy:D:D
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 15:37

1000 dmg
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 15:38

benimkinide verin.
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: cvp   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 15:45

küçük bir genin arkadaşın kötü tarafa geçti sen onun karşı ekibe geçtiğini bilmiosun onu kaybolduğunu sanıosun fakat o seni öldürmek için beklio git ve arkadaşını bul ve onu yen fakat sakın öldürme
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 16:09

tmm yapıorum.
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

Eğitim yeri Empty
MesajKonu: Geri: Eğitim yeri   Eğitim yeri Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 16:30

Kakashi arkadasını bulamas ve endiselenir.Birden karsısına çıkar ve bir bıçak fırlatır arkadası.Kakashi hemen bu bıçaklardan kurtulur ve:
Neden?
Arkadası:
ben artık kötü oldum.der ve saldırır.
kakashi bu saldırırıdan da kurtulur ve Summoning Technique (Frogs and dogs) (500) ile saldırır.
Arkadası bu saldırıdan da kurtulur.sonra:
seni öldürmem gerek yazık olucak der.
kakashi:
biras sor.
Rakip el hareketleri yapmaa baslar.kakashi de Sharingan (1 saldırıyı kopyalar)
ını kullanarak aynı hareketleri yaparak hem rakibini sasırtır vede sinirlendirir.Sonra sudan ejdarha yapan eski dostu kakashi ye yollar.Ama saldırısı basarısızdır.Çünkü kakashi Sharingan ıyla saldırıyı kopylamıstır ve aynı anda saldırmıstr.Sonra kakashi shuriken bıçaklarını fırlatır.Rakip kolayca kaçar ancak shuriken lerin içinden kakashiler çıkar ve adama saldırır.Adam bundan da kurtulur kakashi sinirlenir ve bu is bitti dierek Inner Decapitation Skill (500) yaparak eski dostunu kuma gömer.Ve adam çıkmamaz.Kunai bıçağını çıkartır ve boğazına dayar ve yenildin der.Adam sinirlidir.Ama yapacak bir seyi yoktur kakashi bıçağını çekip oradabn uzaklasır.Adamın bir seçim yapması gerekir.Rakip yılmaz ve birden kumun içinden çıkar ve saldırır bıçaklarıyla.Kakashiş arkası dönük bıçakları elleri ile yakalar.Sonra dönüp Body freeze skill (600 dmg ve kişinin savunma yapamamasını sağlar.)ile saldırır ve adam yere yığılır.Sonra kakashi adamın boynuna elini koyar ve hala atıyor die gider.

Eğitim yeri
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-