Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

yetenek

+6
Eiga
Sasuke Uchiwa
Temari of the Sand
Gaara Of The Desert
Uzumaki Naruto
Haku
10 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
YazarMesaj
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 23:17

ehueh biz atahanla hiç uyumadan saat 7ye kadar oturduk o sırada benim elimde kamera o da benim n-gage'de oyun oynuo, ben salak salak konuşup geğiriodum huehe soora bigün dilaralara gittik içtik içtik soora ben artık bi geğirmişim ki dilaranın annesi uyandı noldu kızlar bi ses duydum birinize bişiy mi oldu gibi girdi odaya dilara eljin bana bakıolar salak die ehuehe... Very Happy:D:D
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 23:23

zuhaha bizim yazlıkta n-gagenin başında her oturan çok manyak küfür edip kalkıyo kopuyoz valla veriyoruz ellerine otur izle
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeC.tesi Nis. 14 2007, 23:32

ehuehe abi güsel makine yhaa ben saten akın abimden kaptım n-gage'i bide annem ilk aldıım saman cebimde kalmış çamaşır makinesinde yıkandı oo.. çok üsüldüm.. saten üretimi de durmuş.. Soora gittik annemle bende N-Gage QD aldım...
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePaz Nis. 15 2007, 23:23

zuhahah cebinde unuttuğuna inanmıyorum Very Happy:D daha kızım annendemi görmemişVery Happy:D
Hyuuga Hinata

Hyuuga Hinata

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 14:21

oo millet geyik full desenize bende varım Very Happy:D
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: cvp   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 16:26

bu site üstten naruto rp ama amaçlarından biride max. geyik Very Happy
https://narutorp.1forum.biz
Eiga
Genin
Eiga

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 16:55

Yada amaç sadece Naruto Rp'siydi ama Tuğçe geyik etti Very Happy
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: cvp   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 16:58

yok bea tuğçe ortik nede olsa canımız feda hehe:D burda geyik yapın diğerlerdede rp yaın yeter bana:D
Eiga
Genin
Eiga

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 17:00

Şahsen benimde çok geyik olduğumu söylerler ^^

O verdiğin görevde nasıl yazdığımı gördünüz, yine olsa yine yazarım ya-Nedense klavyede yazmaya bayılıyorum. Okulada klavye götürcem bu gidişle Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePtsi Nis. 16 2007, 17:49

zuhaha benim çok geyik yaptığım forumlar bi süre sonra ölüyor ya üstümde bi lanet var yada millet kaldıramıyor kaçıyor çenemden ama üzülüyorum valla herkez gidiyor sinir bozucu bir durum bende kendimi frenledim fazla konuşmuyorum belki sorun bendedir:P
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 17 2007, 16:21

aynn yha ben hangi siteye gidersem site geyiee dönüo allaamm neden bööle garip bi yaratıım beenn... :S abi normalde de bööleyim hijbişii kafama takmoomm yhaa böö.... herkes benim bu takmama çok kısıo ama napiimm.... Takmamakla kalmıom bide herşeele dalga geçiorum yhaa.... Ama sis dua edin ben bi ara ööle souk espriler yapıodum kiee dayak yijek duruma geliodum ehuehe her duyduumla garip bişiyler yapıodum nese biras düseldim heralde bu da düselir... annem bile benim kafama hijbişşi takmamam yüsünden şimdi bana söölenio...

Annem - odanı topla kızım...
Ben - anne boşferr... yine daatçam nasılsa...
Annem - hönk?! kızım bari şu yataanı topla...
Ben - off anneee... akşam yine aynı yataa yatıom yine bozuljak o yatakk....boşfer..
Annem - off allaam napçam ben bu kızla baban bile senden topluydu kızım yhaa..
Ben - anne ben babam deilim bende bişiy eksik pzuhahaa...
annem ikinji hönk'ini yaşıoo...
Annem - allaam sen şu kıza akıl fikir fer...
Ben - anne boşfer... napçam daa fasla aklı yhaa... gerek yok... nasılsa ölüjem bi gün...
Annem - dilin usamış senin git buda dilini....
Ben - anneeee... off yine uzucak nasılsa boşfer....
Annem - off.. tmm ben sana daa başka bişiy demiorum ama bi gün bu odada zehirlencen iirenç kokuo... Camını aç biraz hava alsın odan... Kalk o aletin başından...
Ben - Anne kalbini kırıosun o makine deil bilgisayarım ismi far onun...
Annem - Şizoluk da başladı hıh tmm bi o eksikti...
Ben - Yha anne herkesde accık fardır bu şizoluk sende arada delirion ben bişi dio muyum...
Annem - Kızım kalk biraz dışarıya çık, gez, dolaş.. Bak dışarda kuşlar cıvıld....
Ben - Anneee... Off.. okula giderken görüom onnarı meraq etme yeter o kadar ilgi onlara....
Annem - Off offf.... Kalk kime deorum ben...
Ben - Anne biliorum kıskanıosun..
Annem - Bir başka hönk?!
Ben - Ya da beni, kaldırıp sen geççen başına biloom ben sen geçince seni ordan kaldıramıom beni kaldırjan kendin oynıcan demiğğ..
Annem - Hiçte bilee.. Şeee belki... Sanane... Herşee cevap verme sen bakiimm...
Ben - Soru sormadın kiee....
Annem -....
Ben - ayrıjaa......
Annem - tmm sustum ben gidiorum ne halin farsa gör....
Ben - bi daa beklerim annee....
KAZANAN : BEN Very Happy
pazar günkü konuşmamısı aynen yasdımm....
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeSalı Nis. 17 2007, 18:05

zuhaha anneler işte bende babama devil may cry nin satanizimle bir ilgisi olmadığını anlatana kadar cnm çıktı

Babam:(eller belinde)kızım bu ne forumu
Ben(tabi ben kaptırmışım geyiğe):hiiç baba öyle forum işte rpg
Babam(şööyle bir eğilip pc yi süzdükten sonra)sen devil ne demek biliyormusun??!!
Ben:evett biliyorum baba nolduki
Babam:devil şeytan demek şeytan napıyonuz siz o forumda bakiim??!!
Annem (nerden duyduysa oda geliyor)nee ne forumuymuş bakiim o kalkın başından bakıcam!!
Ben(garip garip bakarak)yaa ne diyonuz ya ne şeytanı (babamı kafaya almaya çalışıyorum tomb raider oynadığı için anlatırım sanarak) yaa baba hani tomb raider fln varya işte buda onun gibi bir oyun sadece işte iblis fln var bizde onları kesiyoruz o kadar ama kimse iblis olmuyor zaten
Annem:peki nasıl oluyormuş o??!
Ben:işte hikaye anlatır gibi yazıyoruz orara gücün fln var ya işte öyle bişiler babamın ogame gibi (şimdi babamın ogame laf ettikya hiç bişi demiyor babam sadece süzmekle yatiniyor nasihat veren bir sesle)
Babam kızım öyle forumlara girmeyin ne olduğu belirsiz
Ben tamam baba zaten foruma kimse girmiyor işte geyik fln yapıyoruz artık o kadar
Annem (halaaa tatmin olmamış bir sesle)hımm madem kimse girmiyor sizin ne işinz var orda bakiim dersiniz yokmu sizin)
Ben :anne yaaa valla bişiyok istiyorsan al oku yaa
(bu arada bir kıyamet koptu onu tam hatırlayamıyorum ama baya atışmıştık en sonunda annem inandı babam zaten anladı fln işte:P)
Annem: tmm tmm hadi geçin içeriye bidaha görmiyim
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18 2007, 17:07

pzuahhaa annem bana ööle dijek faryaa kadını dediine bin pişman ederim eheuhe şahsen onu sinir etmede üstüme yoktur bazen "ben gidijem buralardan... alıp başımı gidijem..." gibi laflar edio anında "oleyy... uçak biletin benden anne bide şu salak bernayı da yanına alsan ne güsel olujak biloon mu.. yok yokk sen bırak onu bana ben ona ev işlerini yaptırırım okuldan da alırım ne işi far okulda saten..." gibisinden laflar edince kapatıo çenesini.. hihihihi... Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18 2007, 17:10

yok ben annemle daha iyimser konuşuyorum ozaman anlaşıyoruz ama bazen işte çıldırtıyorlar yoksa kafa kadındır annem birlikte rock dinleyip motorcu halimizden bahsediyoruz Very Happy:D:lol:
Eiga
Genin
Eiga

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18 2007, 21:32

Falla annemle konuştuğumuz birkaç cümlecik dışında ek geyik yoktur

-Hoşgeldin.
-Ben çıkıyorum 10 dakka sonra yemeğin altını kıs ve bi salata yap.
-Şuraya gidiyoruz geliyo musun?
-Biz çıktık kardeşlerine bak.
-Sadece bir saat başındasın şu aletin!

Bunun dışında birşey yok gibi. Şahsen çok düşkünümdür(!) anneme görüldüğü gibi -_-"
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimeÇarş. Nis. 18 2007, 23:34

heeeheh oda olabilir bizimkilerde arada olur zaten Very Happy
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 20:13

pzuhaha keşke annem de sisinkiler kadar aklı başında olsa arkadaşlarımı çaarmaya korkuorum en son ali geldi... Hay gelmez olaydı hee... Annem beni ezio onun yanında bu kıs odasını toplamıo hiç çok daınık ali sende böölemisin filan.. yemek yiyos bana laf sokuo manyaq karı... alla alla kötü mü etkiliorum bilmioum... biras önje anneme anne ben gene piercieng yaptırjam dedim o da tmm birlikte yaptırırıs dedi hönk?! moduna girdim... soora ben saçlarıma tekrar mavi mor filan renkler attırjam dedim tmm bende yaptırırım dedi.. yasın mersine eljinlere gidiom dedim bende duygulara gitçem dedi bana allaaam okul gezilerine bile gelmek istio off nereye gitsem peşimde bide ben onu pierciengli mavi mor saçlı düşünemiorum benim kokoş annem punkçı mı oljak... eer ööle bişi yaparsa annemi tanımıorum....
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: cvp   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 20:21

yhaa nasımışşşVery Happy ne ooluyo len bana:lol!:
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 20:40

zuhahaha benim annemele öyle sorunum yok pskolojik çökertme uyguluyorum kadıne off ne halin varsa gör diyor

ehuehuehu piskoljik baskıda üstüme yoktur insan sarrafı gibiyimdir Razz
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:27

pzuahhaa ben şahsen kelime oyunlarını ve takmamayı tercih ediorum.... çok işe yarıo annem her odamın kapısını açıp içeri girip de odanı topla dedii saman bende anne yine daatçam deom ama sen çok istiosan kendin toplayabilirsin ben karışmam deom o da kapıyı kapatıp gidio bi daa 1 hafta boyunca bana odanı topla demio Very Happy
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:29

Gaara Of The Desert demiş ki:
yhaa nasımışşşVery Happy ne ooluyo len bana:lol!:
annamadım ortijim bana mı dedin ne nası oluomuşş.... Shocked
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:30

şuan bende onu yaptım başımda töbe töbe
Temari of the Sand
Jounin
Temari of the Sand

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:37

pzuahaha kısım ben anneme dedim kiee üniversiteden soora beni göremijen ben america'ya uççam dedim ordada peşndeyim kısım meraq etme dedi bende olaamaasss die baardım.. sora da kısım ben senin annen olarak deil bi arkin olurum dedi hönk kaldım yane...
Gaara Of The Desert
Kazekage
Gaara Of The Desert

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: cvp   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:38

sen annene piercing yaptırcam fln deyince nası dumur oluosa şimdiede sen oldun
Haku
Chuunin
Haku

yetenek - Sayfa 4 Empty
MesajKonu: Geri: yetenek   yetenek - Sayfa 4 Icon_minitimePerş. Nis. 19 2007, 21:42

benim babada sorun var kulağımı deldircem diyorum one öyle hippi gibi diyor bende inadına deldim sonra ama anne bişi demiyo o benden beter

yetenek
4 sayfadaki 5 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki