Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Zabuza VS Hakate Kakashi

3 posters
YazarMesaj
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

Zabuza VS Hakate Kakashi Empty
MesajKonu: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:18

Zabuza buraya geldi ve Kakashi yi beklemeye başladı.
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:33

kakashi de gelir ve basla der.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:37

Zabuza aniden yerinden bir kurşun misali fırlar.Kakashi yi küçümsememeliyim diye düşünür.Yumruklarını hazırlar.Kakashi yle çarpışmasına birkaç metre kala havaya zıplar ve Kakashi nin arkasına geçip ona yumruk atmaya başlar.
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:42

Kakashi aniden elini cebine atar ve kunai bıçağını çıkartarak tan zabuza ona yumruk atarken koluna batırır ve sol kolu artık islemez olmustur.(out:sol kolun meftağ)Kakashi zabuza ya daha hızlı olman gerek der ve hamle yapmasını bekler.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:45

Zabuza kolunu geri çeker ve gülümser.Hızlıca kunai leri kolundan çıkartır ve Kakashi ye geri yollar.Ama sadece kunaileri değil onların arkasından da Water Wave(1000)yollar.Kakashi nin kaçması zorlaşmıştır.
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 13:59

out:ben sana kunai yi saplamadım saplayıp çıkardım oyüzden kunai baa atamassın.

kakashi birden sharingan ile zabuzanın yaptığı jutsunun aynısını yapar ve ikisin saldırıları birden çarpısır ve ikisinin saldırıları etkisiz hale gelir.Zabuza sasırır.kendi jutsusunun aynısını yapmıstır.Kakashi saskı nlığını fırsat bilip birden zabuza nın arkasında belirir ve kunai bıçağını dier koluna saplar ve artık zabuza kollarını kullanamıyordur.kakashi çekilir ve simdi yapacağı hamleye kadar bekler.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 14:02

out:beni ne kontröl edion Mad

in:Zabuza Kakashi arkasına geçir ona bıçağı batıracakken vücut değiştirme tekniğini kullanır ve Kakashi kunai sini bir kütüğe saplar.Zabuza Kakashi nin arkasından çıkıp ona bir Water Wave(1000) daha yapar.
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 14:16

Kakashi vücut deistirme hareketi ile kütük olur ve sonra Zabuza nın arkasına geçer.Cebinden bir parşömen çıkarır ve el hareketlerine http://www.naruto-kun.com/gallery/gifs/Kakashi/kakashi18.gif baslar.Ve sonra toprağa elini vurarak bir jutsu tekniği yapar.Yerden bir sürü büyük köpek çıkar ve zabuzanın kolundan,omzundan ve bacağından tutar.http://www.naruto-kun.com/templates/images/jutsus/TrackingFangSkill.jpg Zabuza hareket edemez ve bir yere kaçamaz.Kakashi tekrar el hareketlerine baslar ve birden elinden mavi mavi kıvılcımlar çıkar.
http://www.naruto-kun.com/gallery/gifs/Kakashi/kakashi52.gif

sonra birden bu kıvılcımlar büyür.http://www.naruto-kun.com/gallery/gifs/Kakashi/kakashi58.gif
Sonra kakashi ani bir hareketle zabuzanın tam omuzuna nu jutsuyu eli ile vurur.http://www.naruto-kun.com/gallery/gifs/Kakashi/kakashi53.gif
Sonra zabuzanın omuzundan kanlar fıskırır.Zabuza yere düser ve artık maça devam edmeyecektir.Kakashi bu jutsuyu biras daa sola vursa zabuza ölecekti.Yere düsen zabuzanınüstüne çıkarak Kunai bıçağını boynuna dayar ve söyle der:
-Beni asla yenemezsin.Artık pes et maç bitti.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeC.tesi Mayıs 05 2007, 17:14

Zabuza birden suya dönüştü.Arkasından ise gerçek Zabuza çıktı.Hala sapasağlamdı.Sadece sol kolunda bir kunai yarası vardı.

-Yanlış.Gözlerini dört aç
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePaz Mayıs 06 2007, 16:39

out: Ya kardesim yasdıktan iki gün sora nie mesajını edit lion.Hem su mu olamassın kolun sakat nasıl jutsu yapabilion.O yüzdende ben yendim.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePaz Mayıs 06 2007, 17:20

out:sende beni kontrol edion
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePaz Mayıs 06 2007, 18:18

out:seni kontrol montrol etmedim.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePaz Mayıs 06 2007, 18:36

Kakashi aniden elini cebine atar ve kunai bıçağını çıkartarak tan zabuza ona yumruk atarken koluna batırır ve sol kolu artık islemez olmustur.(out:sol kolun meftağ)Kakashi zabuza ya daha hızlı olman gerek der ve hamle yapmasını bekler

galiba bu senin msj ın Kakashi ciim bi oku istersen Mad
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePtsi Mayıs 07 2007, 15:27

Ya orda seni kontrol montrol etmedim.Dikkat edersen sen bana yumruk atıodun orda bende kunai yi koluna saplayıp çıkardım.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePtsi Mayıs 07 2007, 15:45

ama kolun meftah dedin Very Happy bu da bi bakıma kontol ama sana uydum ve o kolumu kullanmadım Very Happy
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePtsi Mayıs 07 2007, 20:33

Ya uf ne şeysin ya hasta etme adamı yenildin işte ya.
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimePtsi Mayıs 07 2007, 23:22

out olm napıyonuz la burda puhahaa iki savaş mesajı sonrası kavgaya dönmüş Laughing
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeSalı Mayıs 08 2007, 16:46

Adam kabullenemio yenildiğini.
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeSalı Mayıs 08 2007, 17:09

out kavgaya koptum yanlız ben bile bu kadar çabuk sinirlendiremiyorum bravo sana Laughing
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeSalı Mayıs 08 2007, 17:19

out:Ya çok sinir etti ama ya yok beni kontrl edion.Adam bide beni yenmek için arkam geçip yumruk atıo:DBi jutsu yapmaı bilmio:D
Hatake Kakashi
Genin
Hatake Kakashi

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeSalı Mayıs 08 2007, 17:20

Garaa bi onaylasada bi chuunin olsam.
Momochi Zabuza
Jounin
Momochi Zabuza

MesajKonu: Geri: Zabuza VS Hakate Kakashi   Zabuza VS Hakate Kakashi Icon_minitimeCuma Mayıs 11 2007, 20:06

en son gördüümde Kakashi Jounindi

Zabuza VS Hakate Kakashi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hatake Kakashi & UZumaki Naruto