Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

imza hazırlanır

2 posters
YazarMesaj
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:45

isteyenlere imza hazırlarım...karakteriniz , dmgleriniz , ve özelliklerinizi verirseniz güzel imzalar hazırlarım..karşılığı da basit şeyler tabiki:))
Haku
Chuunin
Haku

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:49

karşılığı neymiş gız (ahlaksız teklifmi sunuyorsun 150bin dolar LaughingLaughingLaughing)
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:53

puhahaha 300bin...kız sende mi izliyosun yoksa...aaaaa....ya öle kavgadır mesajdır animealemidir...
Haku
Chuunin
Haku

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:54

yok bea ne işim olur benim dizilerle ben uzun zaman önce bıraktım dizi izlemeyi ama kurtlar vadisinde takılıyorum bu aralar bu akşamda var ama pcnin başından kalkamayınca polatıda yalnız bırakıyoruz RazzVery Happy:D:D:D:D
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 18:55

puhahahah.iki kişinin sevdiği sasuke değildir...ya da odur...
Haku
Chuunin
Haku

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 19:55

zuhahaha sonunu düşünene kahraman olamazıda sasukeyi düşünen sağ çıkamaz fln yapalım Razz:P:lol:

dur asıl sen şunu izle ahlaksız teklif fln daha iyisini bulamazsın
http://www.erenet.net/komikfilm.php?op=izle&id=391
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 14:29

dün sana imza yapmaya çalışıodum bilg. 3 kere tıkandı şansına...neyse isteyene imza yapılır..gel vatandaş geel...
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 14:30

bilg gene ses çıkarmamaya başladı.ama ben koca kafalartı çok severim çok güzeldir eminimki
Haku
Chuunin
Haku

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 17:00

izleyemediysen söyliiyim videoyu sen başlatıcan benim gibi bekleme başında ne zaman açılacak diye senin başlatman gerekiyor :mr.green:
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 17:07

başlattım da bilgin ses sorunu var ses çıkarmıyo...
Haku
Chuunin
Haku

imza hazırlanır Empty
MesajKonu: Geri: imza hazırlanır   imza hazırlanır Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 18:33

ozaman boşver önemli olanda sesiydi zaten puhahaha ama ses sorunu çözülürse mutlaka izle çok komik sözler var Laughing

imza hazırlanır
1 sayfadaki 1 sayfası