Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Google Emrah

+3
Haku
Yamanaka İno
Gaara Of The Desert
7 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2
YazarMesaj
Hyuuga Hinata

Hyuuga Hinata

Google Emrah - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Nis. 24 2007, 19:48

puhahahaha

bi tanede kötü kadının kızı olur. gözlüklü keçi saçlı ve bilgiç bi tip Very Happy hahahah bende o kızım emrahı eziyoruz Razz:P:P
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeÇarş. Nis. 25 2007, 08:40

emrah kim?bence naruto olsun.narutonun karakteri de öle zaten.ufo gören masum köylü Very Happy:D:D
Hyuuga Hinata

Hyuuga Hinata

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 22:12

puhahahahha Laughing Laughing haku boğuluo ln kurtarın şunu Razz:P
kızm çocuk depresyondan çıkamıo amma sölediniz Razz:P:P:P:P
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Nis. 26 2007, 23:04

valla nerdeyse boğuluyordum gülmekten :lol:bak çocuk bi düşmanlığım yok dedi sen kaşınıyorsun hee LaughingLaughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 14:34

ben de boğulacam yakında.ama naruto boğacak.şaka yaa.boğmaz ki o...di mi??
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 16:59

bilmiyorum ama kötü bir şeydi yani ona kalmış narutonun sınırını meraak ediyorum nasıl patlayacak diye yakındır herhalde

ama clouda yapsan düşünemiyorum sus lan diye dalardı Laughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 17:08

o sabırlıdır.ama 7 sınavı varmış.patlayabilir...cloud sabırsız zaten.amma dedşikodu yaptık haa.kendimi gerip hissettim...
şşht kız duydun mu narutoya n'oolmuş...falan...
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 18:39

bikere yapmıştım dedikodusunu yakalandım daha yapmam yani sitede söz vermiyim Razz cloudun dedikodusunu yapıyorum şimdide yogaya başlamıştı verdiğim resmi sildim tekrar istedi piskopatmıdır nedir ya Laughing
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 22:32

itiraf.com Very Happy 7 sınavımda var zaten sınırler tepede iice gaz verın alttan Laughing
http://www.bujinkanturkey.com
Haku
Chuunin
Haku

MesajKonu: Geri: Google Emrah   Google Emrah - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Nis. 27 2007, 23:54

başlıyoruz galiba evet biraz ya nereye kadar iyi adamı oynayacaksın hazır bahanenede var salla gitsin işte Laughing

Google Emrah
2 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2