Naruto RP
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Naruto RP

Naruto seven herkez için

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

Resimler

+2
Gaara Of The Desert
Haku
6 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki
YazarMesaj
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 21:09

kocakarılık yapma sadece ben yapabilirim sende gel ama ::^^
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 21:12

tamam tamam gelcem
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:03

gelırkende cıps ve cola getırın Very Happy
http://www.bujinkanturkey.com
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:04

nereye getirelim kola
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:04

drek eski performansın yok senin eskiden pek hızlı pek neşeli idin.direk gelirdin
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:05

evet hayat hikayeside yok Sad
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:06

film izliorm

smallvie ardından x files ardından heroes ardından saskın hırsızlar oda bıtıcek vcd takcam arkadas naruto cd sı verdıde bır tane bana Laughing
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:07

yaaa o benim dizi listem...
x filesin finali vardı bugün misafir var üçünü de izleyemedm yaa.perşembe cuma yığılacak yine Razz
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:12

bende smaşşvile ın sonuna yetıstım ya annem yoktu tahta kılıcı aldım kurs gıysısını gıydım naruto vs sasuke actım evde sınek avladım Very Happy (avlamadım tabıde Very Happy )

evet hayat hikayeside yok

hmn yazım bı tane anımeden;
ben naruto anasız babasız kyuubi ve yondaıme savası sonunda ortaya cıktım.Bayagı ezık ve acıların cocugu olarak yetıstım ınsanların bana dalması yemıodu bu yzuden kacıolardı sonra ezıklık gectı ıdeallım ılk sırkte palyanco olmak sonrada kage olarak holdıng kurup konoha yı turıstık alan yapmaktır Very Happy
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:17

sana yaklaşmıyolardı arkandan 9 kuyruk çıkıyomuş hehhee...
ezik.bugün ilk bölümünü izledm narutonun ino narutoyu tersliyodu sanırım Razz
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:22

ino ıle naruto nun ortak cıktıkları bı gorev var tek ıkısı komedı bolum ya gorev;
ıno ya benzeyen cok soylu bı kız var.Baska soylu ıle bunlar nısanlanıyo ıste ama adam buna hedıye olarak gonderdıgı cıkolatalar bu kızda sısmanlamaya yo lacıo.Bu yuzden ıno kızın yerıne gecıyo.Iste bunun sonu var naruto bı ara ıno kılıgına gırıo ıste adama asılıo ıno kızla konusmak ıcın odadan cıktıgında.Ino narutoyu gızlıce suya atıyo sonra naruto ıno kılıgından cıkmayı unutuyo.Wc sı gelıo calılara... ıste ee su dokuo Laughing kız bunu goruo kovalıyo ıste catı ya cıkıolar falan naruto hala doke doke ıno kılıgında bu sırada ıno ve adam ıste cıkıolar yagmur yagıyo gok kusagı cıkmıs.Ino dıo ne guzel bır yagmur gokkusagına bak dıyerek suyun altına gelıo ıste elıne alıo tam o sırada naruto nun ve kızın sesı gelıo ve naruto ıno'ya dogru ıste hala su doke doke dusuyo Very Happy

o yagmur degıldı anlayacagınzı ve sonucu sız tahmın edın ıno bunu XD
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:24

ıyyy iğrenç.kaçıncı bölüm bi izliym bunu!!!
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:25

Resimler - Sayfa 5 Naruto4

hatırlamıyorum yaw ama 160 ustuydu Very Happy yrn bakarım
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:27

ıyy iğrenç nautodan soğudum resmen...
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:29

hey dur adamıma hakaret yok Very Happy

ya bılerek yapmıokı ıno bunu gole fırlatıyo sonra naruto cıkıo kısme yok ıste buda cok sıkısmıstı tam o sırada kız gelıo bu daha bıtırmeden kovalayınca bole oluyo ama komedı ya Very Happy

bi bolu var naruto sırtına bısı yapısıo maymun gıbı bu maymun sakura ya sarkıo sakura da sanıyokı naruto yapıyo buna bı dalıyo Very Happy
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:31

baya komedi sanrımı.ama türkçe lazım bana nerden bulacam.youtubeda ilk bölümün iki dakikası var dublajlı. Very Happy:D
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:33

Resimler - Sayfa 5 Naruto_narutoteam0004

bu nasıl 3. bolum falandı galıba Very Happy naruto sasuke nın sırasına atlıo buna pıs pıs bakıo bunlar ıste bırbırlerını oldurecekmıs gıbı bakarken ondekı cocuk naruto ya yanlısıkla carpınca bunlar yanlısıkla opusuyolar. Laughing ama sakura nın bı halı var naruto yu olduruolar Very Happy
Yamanaka İno
Genin
Yamanaka İno

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:34

ya manyak bi dizi bu ya..şöle bi rp yapsak özlemişim rpyi.ama yardm edicen çünkü inonun kim olduğunu bile bilmiyorm.şelalemsi mağaramsı bişey var olur mu?
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:35

sırf birşey sorucam wc si geliyor nasıl oluyor koptum yaa zuhhahahahahahha Laughing muhahahaha manyak yazı yazamıyorum şuan
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:38

o bolumu ızlıyın hal mal kalmıyo Very Happy bıde 101. bolum super narutolar kakashi nın maskesını cıkarmaya calısıyo;

-naruto cay fıncanı dusuruyo(szde hatayla) kakashi korunmak ıcın masayı kaldırıyo yemekler gıdıo
-sıcak sudalar kakashi giymez diolar adam pece takıo
-tam gorucekler ınolar gırıo ıcerı yemek yerken bunlar ınolara dalıyolar
-takıp edıolar kakashi yi sapık bır kıtap sonrada sapıkca bı fılme bılet ararken yakalıolar Very Happy
-tek tek ızlıolar olmuo

sonudan tmm tmm dıo 30 sanıyo agır cekımde elını goturerek agızlıgın altında dıyo ve 30. sahnenın sonunda acarak baska bır koruma var dıo bunlar neee dıye kalıolar Very Happy

yok gelemem ben duellolayım suan Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:43

ben birtek o bölümü bide hakuyla dövüşünü izledim gerçekten harikaydı kakashini maske olayında ailece kopmuştuk aşkum kakashi
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:45

anko ve kurenai benim kız sensei arasından favorim kurenai nin gozlerı cok hos anko ıse naruto gıbı hatta anko bı gelısı var herkes naruto'nun kız halı dıyo gorsen aynı naruto hareketlerı bı teknık yapıcak gaza gelıo yapıo teknık ıslemıyo herkesde damla olusuyo Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:54

kişileri bilmiyorum ama sen diyorsan gzldir bakarım bi ara Wink
Uzumaki Naruto
Chuunin
Uzumaki Naruto

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 22:58

anko cok seker bişi ya gorsen bayılıyorum ona naruto nun ablası gıbı Very Happy

kurenai hmm walla o kızıl gozlerı sevmemden kaynaklanıo bıde genjutsu ıle cok guclu ve guzel saldırılar yapıo gul yaprakları falan Very Happy
Haku
Chuunin
Haku

Resimler - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Geri: Resimler   Resimler - Sayfa 5 Icon_minitimePaz Nis. 22 2007, 23:03

puhahah gül yapraklarımı romantik biri galiba sevdim bende

ya bu animede gerçekten bişiler var biri sexy skill biri gül yaprakları Very Happy:D:D

Resimler
5 sayfadaki 7 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki